VARSAK SANAYİ SİTESİ

İletişim Tel & Fax: 0242 325 59 88

Proje Hakkında

Varsak Sanayi Kooperatifi Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Küçük Sanayi sitesi alanı olarak kullanılmak amacıyla 4706 sayı kanun 4. maddesinin son fıkrası hükmü uyarınca harca esas değer üzerinden 24.03.2009 tarihinde kooperatifimizin tapusunun bir kısmı alındı.

(Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü 313 Nolu Genelgenin Küçük Sanayi Siteleri ile İlgili Kısmını görmek için tıklayınız)

Proje Kapsamında ilk etapta 206 dükkan yapılcaktır. Dükkanlarımız Hmax:9,50 Kod uygulamasında olup 2 asma katlı olup ,antalyada mordern ve örnek bir sanayi sitesi olcaktır.

Kooperatifimiz 206 üyeye ulaştıktan sonra , dükanların yapımını Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından inşaatın yapılması için ihale edilerek yapılcaktır.
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Antalya Kemer İlçesinde Kuzudere mevkiinde yapılan sanayi sitesini yapmıştır ve bizde projeyi örnek alarak yapacağız. Ayrıca kooperatif üyelerimiz bakanlığın sağlamış olduğu kredilerinden yararlanacaktır.

Üye Kayıtlarında müracaat edenlerin öncelikle nitelikli iş yapma esası dikkate alınacaktır.Şu Mesleklerden esnaf arkadaşlar müracaat edebilir. Aynı meslekten çok sayıda vatandaşımızın müracaat ettiğinde üye sayımız sınırlı olduğu için belirli bir düzenleme yapılcaktır.

Kooperatifimizde her meslek grubundan üyeleri barındırmakta olup sanayimize vatandaşımız geldiği zaman herişini görebilecek şekilde düzenlenecektir.